wtorek, 2 października 2012

Pomóżcie

Wiem, że sprawa jest prawie beznadziejna, ale może uda się wspólnymi siłami złapać sprawcę. Proszę, jeśli ktoś coś wie, niech zgłosi odpowiednim służbom.

Jak niektórzy wiedzą, mam kota - Mietka. Ostatnio Mietek spadł z szafy, zaczął płakać, więc pojechaliśmy do weterynarza na rtg. Z nogą było ok, ale okazało się, że tylko w jednym rtg widać dwie kule... Ktoś postrzelił mi kota!

Postrzelenie musiało mieć miejsce dawno temu, ale nie tracę nadziei na odnalezienie i skazanie tego, kto skrzywdził mojego kota.

Dlatego proszę, rozgłaszajcie na necie. Może ktoś coś wie, coś widział. Postrzelony został najprawdopodobniej na Pasterniku, być może w okolicach ulicy Ojcowskiej.

A przed Mietkiem jeszcze kilka zdjęć rtg, bo nie wiadomo, czy jego małe, słodkie, kocie całko, nie jest postrzelone jeszcze gdzieś wyżej.. a potem operacja...

Osobiście nie odpuszczę, kulę po wyjęciu zaniosę na policję. Mam tylko nadzieję, że ten zwyrodnialec nie przeniesie się z kotów na ludzi szybciej, niż zostanie ujęty... Bo Mietek już dawno wybaczył...

28.02.2013
Mietek nie został poddany operacji. Kule się otorbiły i było by to zbyt niebezpieczne. Niestety skutki uboczne się pojawiły - ma słabą odporność i całą zimę pokasływał. Dostaje witaminę C w kroplach, która ma pomóc wypłukiwać ołów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz